Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520V686M010ATE060
T520V686M010ATE060
T520V686M010ATE060
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520V686M010ATE060 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520V686M010ATE060
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela T520V686M010ATE060 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76534 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T520