Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T528M337M003ATE200
T528M337M003ATE200
T528M337M003ATE200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T528M337M003ATE200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T528M337M003ATE200
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 3V 3528
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela T528M337M003ATE200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 3V 3528 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5066 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija KO-CAP® T528
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 399-5251-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca M
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm @ 100kHz
natančen opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 330µF