Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T528Z337M2R5ATE008
T528Z337M2R5ATE008
T528Z337M2R5ATE008
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T528Z337M2R5ATE008 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T528Z337M2R5ATE008
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela T528Z337M2R5ATE008 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53998 pcs Podatkovni list T528 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2.5V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T528
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 399-5142-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Koda proizvajalca Z Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm @ 100kHz natančen opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 8 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 330µF