Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T540B686M006DH8710
T540B686M006DH8710
T540B686M006DH8710
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T540B686M006DH8710 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T540B686M006DH8710
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 8769 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela T540B686M006DH8710 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 8769 pcs Podatkovni list T540, T541 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija KO-CAP® T540
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti High Reliability
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100kHz natančen opis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 68µF