Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > VC0603K300R014
VC0603K300R014
VC0603K300R014
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VC0603K300R014 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VC0603K300R014
Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 22V 30A 0603
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs
28000 pcs100000 pcs200000 pcs
Product parameter
številka dela VC0603K300R014 Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 22V 30A 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1437230 pcs Podatkovni list VC Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 22V
Napetost Varistorja (Min) 19.8V Napetost Varistorja (Max) 24.2V
Serija Automotive, AEC-Q200, VC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-13750-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 18V Največji AC volt 14V
Energija 0.30J natančen opis 22V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Tok - napetost 30A Zmogljivost @ Pogostost 195pF @ 1kHz