Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > VC1206K121R060
VC1206K121R060
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi VC1206K121R060 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela VC1206K121R060
Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 100V 120A 1206
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela VC1206K121R060 Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 100V 120A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 645040 pcs Podatkovni list VC Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 100V
Napetost Varistorja (Min) 90V Napetost Varistorja (Max) 110V
Serija Automotive, AEC-Q200, VC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount, MLCV Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 85V Največji AC volt 60V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.90J
natančen opis 100V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Tok - napetost 120A