Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED Indikacija - Diskretna > APA1606ZGCK
APA1606ZGCK
APA1606ZGCK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APA1606ZGCK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APA1606ZGCK
Proizvajalec Kingbright
Opis LED GREEN CLEAR SMD R/A
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela APA1606ZGCK Proizvajalec Kingbright
Opis LED GREEN CLEAR SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 543860 pcs Podatkovni list APA1606ZGCK
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh 515nm
Valovna dolžina - prevladujoča 525nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V
Kotni kot 110° Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.60mm L x 1.20mm W Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena 754-2092-2 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Ocena 300mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.60mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.70mm
Lastnosti - natančen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Independent