Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED Indikacija - Diskretna > APA2107SECK
APA2107SECK
APA2107SECK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APA2107SECK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APA2107SECK
Proizvajalec Kingbright
Opis LED ORANGE CLEAR SMD R/A
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela APA2107SECK Proizvajalec Kingbright
Opis LED ORANGE CLEAR SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1158325 pcs Podatkovni list APA2107SECK
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh 610nm
Valovna dolžina - prevladujoča 601nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Kotni kot 120° Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.10mm L x 1.00mm W Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena 754-2096-2 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Ocena 250mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.70mm
Lastnosti - natančen opis Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Independent