Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206D152J101KHT
1206D152J101KHT
1206D152J101KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206D152J101KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206D152J101KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 65360 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 1206D152J101KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 65360 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.064" (1.63mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 1763-1033-2 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose