Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1206D470J102KHT
1206D470J102KHT
1206D470J102KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206D470J102KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206D470J102KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 1206
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 76331 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 1206D470J102KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 76331 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.064" (1.63mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 1763-1039-6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose