Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1210D101J102KHT
1210D101J102KHT
1210D101J102KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1210D101J102KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1210D101J102KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1210
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 69491 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 1210D101J102KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 69491 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.065" (1.65mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose