Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812D472J101KHT
1812D472J101KHT
1812D472J101KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812D472J101KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812D472J101KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 1812
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 19219 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 1812D472J101KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 19219 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.065" (1.65mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose