Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 1812D682J500KHT
1812D682J500KHT
1812D682J500KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1812D682J500KHT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1812D682J500KHT
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 1812
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 21703 pcs
Product parameter
številka dela 1812D682J500KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 21703 pcs Podatkovni list MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.065" (1.65mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose