Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 4540N121J103LE
4540N121J103LE
4540N121J103LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4540N121J103LE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4540N121J103LE
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 120PF 10KV C0G/NP0 RAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 17929 pcs
Product parameter
številka dela 4540N121J103LE Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 120PF 10KV C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 17929 pcs Podatkovni list MLCC CatalogCommercial Radial Lead~
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10000V (10kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.598" L x 0.402" W (15.20mm x 10.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.480" (12.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.676" (17.18mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 120pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 120pF Aplikacije General Purpose