Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 5550B223K602LE
5550B223K602LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5550B223K602LE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5550B223K602LE
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 0.022UF 6KV X7R RAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 3006 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela 5550B223K602LE Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 0.022UF 6KV X7R RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 3006 pcs Podatkovni list MLCC CatalogCommercial Radial Lead~
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6000V (6kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.402" W (17.78mm x 10.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.580" (14.73mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose