Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 7565N101J103LE
7565N101J103LE
7565N101J103LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 7565N101J103LE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 7565N101J103LE
Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 100PF 10KV C0G/NP0 RAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 6135 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 7565N101J103LE Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 100PF 10KV C0G/NP0 RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 6135 pcs Podatkovni list MLCC CatalogCommercial Radial Lead~
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10000V (10kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.900" L x 0.400" W (22.86mm x 10.20mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.780" (19.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.975" (24.76mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 10000V (10kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose