Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0505J0500510FQT
0505J0500510FQT
0505J0500510FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505J0500510FQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505J0500510FQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0505
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 0505J0500510FQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 38393 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±1% Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0505 (1313 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
natančen opis 51pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 51pF