Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0505J2001P80DQT
0505J2001P80DQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505J2001P80DQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505J2001P80DQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505
Product parameter
številka dela 0505J2001P80DQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122734 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 1.8pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0505 (1313 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0505J2001P80DQT Vodilni stil 0.050" (1.27mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 1.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5pF Opis CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505