Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0505Y050P600HQT
0505Y050P600HQT
0505Y050P600HQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0505Y050P600HQT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0505Y050P600HQT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.6PF 50V C0G/NP0 0505
Product parameter
številka dela 0505Y050P600HQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.6PF 50V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69546 pcs Podatkovni list High Q Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±0.05pF Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0505 (1313 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.6pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 0.6pF