Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0100272MXT
0603J0100272MXT
0603J0100272MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0100272MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0100272MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 0603
Product parameter
številka dela 0603J0100272MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 493025 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2700pF