Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0101P80CCR
0603J0101P80CCR
0603J0101P80CCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0101P80CCR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0101P80CCR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 10V C0G/NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0101P80CCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.8PF 10V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 356603 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.8pF ±0.25pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1.8pF