Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0160331MDT
0603J0160331MDT
0603J0160331MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0160331MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0160331MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 16V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0160331MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 326674 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 330pF