Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0160682MDR
0603J0160682MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0160682MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0160682MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 16V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0160682MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 352825 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 16V Toleranca 6800pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603J0160682MDR Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 6800pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 6800PF 16V X7R 0603