Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0250183JXT
0603J0250183JXT
0603J0250183JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0250183JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0250183JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0250183JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 381073 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.018µF