Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0250331KXT
0603J0250331KXT
0603J0250331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0250331KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0250331KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 25V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0250331KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 490780 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 330pF