Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0630331KXR
0603J0630331KXR
0603J0630331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0630331KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0630331KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 63V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0630331KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 63V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 470067 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 330pF