Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0630561KXT
0603J0630561KXT
0603J0630561KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0630561KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0630561KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 63V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0630561KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 63V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 416337 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 560pF