Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0635P60DAT
0603J0635P60DAT
0603J0635P60DAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0635P60DAT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0635P60DAT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J0635P60DAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5.6PF 63V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 288617 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.6pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 5.6pF