Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J0636P80CCT
0603J0636P80CCT
0603J0636P80CCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J0636P80CCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J0636P80CCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6.8PF 63V C0G/NP0 0603
Product parameter
številka dela 0603J0636P80CCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6.8PF 63V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 268939 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.8pF ±0.25pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 6.8pF