Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J1000682MXT
0603J1000682MXT
0603J1000682MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J1000682MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J1000682MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 0603
Product parameter
številka dela 0603J1000682MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 395906 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 6800pF