Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2000103MXT
0603J2000103MXT
0603J2000103MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2000103MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2000103MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 0603
Product parameter
številka dela 0603J2000103MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 408205 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 10000pF