Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2000472MXR
0603J2000472MXR
0603J2000472MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2000472MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2000472MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J2000472MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 487900 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 4700pF