Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2006P80DUT
0603J2006P80DUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2006P80DUT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2006P80DUT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603
Product parameter
številka dela 0603J2006P80DUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 216715 pcs Podatkovni list Ultra-low ESR, U Range
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 6.8pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603J2006P80DUT Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Stopnja napak - Razširjen opis 6.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5pF Opis CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603