Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2500182MXT
0603J2500182MXT
0603J2500182MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2500182MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2500182MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 250V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J2500182MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 490212 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1800pF