Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J2500271MDT
0603J2500271MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J2500271MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J2500271MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603J2500271MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 472719 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 270pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603J2500271MDT Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 270pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 270PF 250V X7R 0603