Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603J250P800HUT
0603J250P800HUT
0603J250P800HUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603J250P800HUT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603J250P800HUT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.8PF 250V C0G/NP0 0603
Product parameter
številka dela 0603J250P800HUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.8PF 250V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 154619 pcs Podatkovni list Ultra-low ESR, U Range
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±0.05pF Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Stopnja napak -
natančen opis 0.8pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.8pF