Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y0100152JXT
0603Y0100152JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y0100152JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y0100152JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 10V X7R 0603
Product parameter
številka dela 0603Y0100152JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1500PF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 396461 pcs Podatkovni list MLCC Standard Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 1500pF
Debelina (maks.) X7R (2R1) Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603Y0100152JXT Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 1500pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 1500PF 10V X7R 0603