Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y0250183MDR
0603Y0250183MDR
0603Y0250183MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y0250183MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y0250183MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y0250183MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 336460 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.018µF