Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y0500331MDT
0603Y0500331MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y0500331MDT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y0500331MDT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y0500331MDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 420874 pcs Podatkovni list MLCC Series, High Reliability
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 330pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca High Reliability, Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 0603Y0500331MDT Vodilni stil 0.031" (0.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Epoxy Mountable, High Temperature
Stopnja napak - Razširjen opis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0603