Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y2000561KET
0603Y2000561KET
0603Y2000561KET
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y2000561KET z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y2000561KET
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 200V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y2000561KET Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 368562 pcs Podatkovni list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 560pF