Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y2000821MDR
0603Y2000821MDR
0603Y2000821MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y2000821MDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y2000821MDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 200V X7R 0603
(v ameriških dolarjih)
32000 pcs
Product parameter
številka dela 0603Y2000821MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 405375 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 820pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 820pF