Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0603Y5000391KXT
0603Y5000391KXT
0603Y5000391KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0603Y5000391KXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0603Y5000391KXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 500V X7R 0603
Product parameter
številka dela 0603Y5000391KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 500V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 479072 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FlexiCap™ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 390pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 390pF