Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0100124JXT
0805J0100124JXT
0805J0100124JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0100124JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0100124JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 10V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0100124JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 250488 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.12µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.12µF