Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0100822JCT
0805J0100822JCT
0805J0100822JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0100822JCT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0100822JCT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 10V C0G/NP0 0805
Product parameter
številka dela 0805J0100822JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 8200PF 10V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 193368 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8200pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 8200pF