Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0160102KXR
0805J0160102KXR
0805J0160102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0160102KXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0160102KXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0160102KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1000PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 406972 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF