Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0160682MXR
0805J0160682MXR
0805J0160682MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0160682MXR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0160682MXR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 16V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0160682MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 443376 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6800pF