Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0250183KDR
0805J0250183KDR
0805J0250183KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0250183KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0250183KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0250183KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 25V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 217475 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.018µF