Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0500151KDR
0805J0500151KDR
0805J0500151KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0500151KDR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0500151KDR
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
24000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0500151KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 338995 pcs Podatkovni list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 150pF