Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0500682JXT
0805J0500682JXT
0805J0500682JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0500682JXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0500682JXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0500682JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 317818 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 6800pF