Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 0805J0630184MXT
0805J0630184MXT
0805J0630184MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0805J0630184MXT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0805J0630184MXT
Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 63V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela 0805J0630184MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.18UF 63V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 266961 pcs Podatkovni list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficient X7R (2R1) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.18µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.18µF